AŞK TEKNESİNDE EVLENME TEKLİFİ

Sapanca Gölünde Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu

Aşk Teknesinde Evlenme Teklifi

Teknede evlilik teklifi organizasyonu konsepti ile siz romantik çiftlerimize profesyonel ve unutulmaz bir anı hediye ediyoruz. Konsepte dair tüm detaylar profesyonel ve yaratıcı ekibimiz tarafından titizlikle takip ediliyor ve hazırlanıyor. Siz yalnızca organizasyonu gerçekleştireceğiniz tarihe karar verin yeter. Sakarya, Adapazarı ve çevresinde hizmet veren firmamızın tekne konsepti de, en çok tercih edilen evlenme teklifi paketleri arasında. Özellikle Sapanca gölü üzerinde yapılacal olan teknede evlilik teklifi organizasyonu paketimiz çok beğeniliyor.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Bu konseptte sizi romantik süslemeler, dekorlar, lüks bir tekne, romantik müzikler ve lezzetli atıştırmalıklardan oluşan bir organizasyon bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle baş başa, doğanın, denizin veya gölün tadını çıkarmak ve unutulmaz bir evlenme teklifi gerçekleştirmek için tekne konseptini tercih edebilirsiniz.

Tekne evlenme teklifi organizasyonu konseptimiz, sürpriz bir karşılama, size özel hazırlanmış romantik bir yürüyüş yolu ve yine romantik bir şekilde süslenmiş lüks bir tekneden oluşuyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan sevdiğinizle birlikte, organizasyon mekanımıza geliyorsunuz. Önce sizi uçan balonlarımız ve özenle hazırlanmış çiçek buketimizi sunmak üzere ekip arkadaşımız karşılıyor. Fonda romantik bir müzik başlıyor, yürüyüş yolundan yürürken yer volkanları mutluluğunuza ihtişamıyla birlikte eşlik ediyor. Yürüyüş yolunun sonunda, sizin için hazırladığımız teknemiz sizi bekliyor. Yer volkanları yanmaya, müzik fonda çalmaya devam ederken, teknenin önünde evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Profesyonel fotoğrafçımız ve kameramanımız bu mutlu anınıza eşlik ediyor. Ardından organizasyon sorumlumuz eşliğinde tekneye biniyor ve romantik tekne turunuzun tadını çıkarıyorsunuz.

Tekne Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi’ne Dahil Olan Hizmetlerimiz ve Fiyatlandırma

  • Tekne Kiralama : Teknemizi denizci feneri ve led ışık gibi detaylarla süslüyoruz. Yaklaşık 1 saat süren bir tekne turu hizmeti veriyoruz.
  • Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar olan en güzel anlarınız için profesyonel fotoğrafçı temini hizmeti veriyoruz.
  • Video Çekimi ve Video Montajı : Evlenme teklifi organizasyonunuzu baştan sona video kayıt altına alan kameramanlarımız, organizasyon sonunda bu görüntüleri kurgulayarak, size bir video klip hazırlıyorlar.
  • Süsleme Hizmetleri : Denizci fenerleri, mumlar, led ışıklar ve dekoratif objelerle yürüyüş yolunda ve teknede sizler için romantik bir ambiyans yaratıyoruz.
  • Atıştırmalık ve İçecek Sunumu : Meyve tabağı, peynir tabağı, cips ve kuruyemişlerden oluşan atıştırmalık tabakları, alkollü veya alkolsüz içeceklerle, teknedeki masanızı estetik bir şekilde hazırlıyoruz.
  • Uçan Balonlar veya Çiçek Buketi : Yürüyüş yolunun başında ekip arkadaşımız, uçan balon veya çiçek buketini sunmak üzere sizi bekliyor.

Tüm bu hizmetlerimiz, paketimizin içerisine dahildir. Dilerseniz organizasyon paketinizi kendiniz tasarlayabilir, hediye servisi, havai fişek gösterisi gibi ekstra hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Sakarya, Adapazarı ve çevresinde gerçekleştirmek istediğiniz teknede evlilik teklifi organizasyonu ile ilgili fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı