Peri Masalı Hikayesi – Elif & İsa

İlkbaharın sıcak ve hüzünlü bir gününde ofisimizi arayan İsa bir hayli heyecanlıydı. Hayatını birleştirmek istediği sevgilisine evlenme teklifi etmek istiyordu. Fakat basit bir şekilde geçiştirmek yerine ona hiç unutamayacağı bir an yaşatmak istiyordu. Sürpriz Evi ekibimiz hemen telefonda görüşerek kendisine detaylı bilgi vermeyi ihmal etmedi. Doğru ekip ile iletişime geçtiğini anlayan İsa kendisine en uygun konsepti bulmak için ofisimizi ziyaret etti. Sevgisini ve heyecanını gözlerinde yaşayan İsa ekibimizi motive ediyordu..

 

Hiç tereddüt etmedi. Konseptler arasında kaybolup, kararsızlık içinde kalan onca kişinin aksine o ne istediğini artık biliyordu. Peri Masalı Konsepti onun sevgilisi ile beraber bir ömür çıkacakları yolculuğun ilk basamağı olduğunu anlamıştı. Detayları görüşüp alternatifler belirledikten sonra onlara özel kurulumu yapılacak konsept için gerekli bilgileri ekimiz ile paylaştı. Fotoğraf köşesi için fotoğraflar atıldı, dans müziği ayrı, giriş müziği ayrı seçildi. Ne yiyip ne içeceklerine kadar tüm detaylar görüşülüp netleştirildi.

Teklife bir hafta kalmıştı İsa’nın heyecanı git gite artıyordu. Elif’e Sapanca’ya gezmeye gideceklerini söylemişti. Hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya çalışsa da Elif İsa’daki bu değişimi hissetmişti. Ne olduğunu anlayamamıştı. Fakat İsa’nın çok mutlu olduğunu anlayabiliyordu.

Evlenme Teklifi günü gelip çatmıştı. İsa ve Elif yola çıkmıştı. Daha önce Sapanca’ya gelmişlerdi evet ama Sapanca Bamboo Garden onlar için gerçek bir sürpriz olacaktı. Alakart hizmet vermeyen ve dışarıdan misafirlerin kolayca giremediği bir etkinlik alanı olduğundan doğanın en zarif ve bakir kalan ender mekanlarından biri olmayı korumaktadır. İsa Elif’den ilk boşluk bulduğu zaman ekibimizi arayarak hazırlıkların son durumunu öğrenmek istemişi. Heyecanlanan ve ne yapacağını bile artık unutacak hale gelen İsa ekimizin soğuk kanlı telkinleri sonrasında sakinleşmişti. Arabayı park eden çiftimizin kapıdan girişinden başlayan tekliflerini beraber izliyoruz…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı