Hakkımızda


2010 yılında sektöre” Adafest  Event ” olarak adım attık. Kurumsal bir çok markaya uzun yıllar boyunca sayısız hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. 2016 yılında Sapanca Bamboo Garden’ın işletmesini almamız ile beraber, yeni fikirler ortaya koymaya başladık. Kısa bir toplantıdan sonra SÜRPRİZ EVİ markasını şirket bünyemize kazandırdık. Çok bir beklentimiz yoktu açıkçası. Bizim gibi her etkinlik için özel tasarım yapan firmamız Sürpriz Evi logosunun üzerinde bile çok durmamıştı. Tarzımızı anlatabileceğimiz bir web sitesiyle, ilk etapta tek konsept ile başladığımız evlilik teklifi organizasyonları, kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı. Taleplerin artmasıyla beraber yeni konseptler geliştirmeye devam ettik.


Sinem hanım tüm konseptleri titizlikle hazırlayıp ekibiyle beraber harika işler çıkarmaya çoktan başlamıştı. Anlam veremediğimiz bir yoğunluk, bir talep patlaması olmaya başlamıştı. Buna istinaden rehavete kapılmadan aynı ciddiyetle gelişime devam ettiğimize inanıyoruz.


SÜRPRİZ EVİ Markasını oluşturduğumuz o kısa toplantıda en önemli maddeler klişelerden uzak durmak, alternatifleri çoğaltmak ve etki yaratacak işler ortaya koymak oldu.


Hayata ve işlerimize farklı bir pencereden bakıyoruz, aynı pencereden bakanlar buluyor birbirini…
Başa dön tuşu
Kapalı